AB Hibe Programı Çevirisi

AB Hibe Çevirisi, Avrupa Birliği ülkeleri ve Avrupa Birliğine adaylığı bulunan ülkeler için oluşturulmuş olan fonlar ile ilgili yapılan çeviri çeşididir.

Avrupa Birliği ülkeleri ve Avrupa Birliğine adaylığı bulunan ülkeler için oluşturulmuş olan fonlardan biri AB hibe fonudur. Bu fondan yararlanabilen birtakım kurum ve kuruluşlar vardır. Bunlar üniversiteler, sendikalar ya çeşitli amaç ile kurulmuş olan vakıflardır. Bu fondan yararlanmak isteyen kurumlar, bunun için bir başvuru yaparlar. Bu başvurunun yapılabilmesi için gerekli evrakların çevirisine ihtiyaç vardır. Aynı şekilde başvuru koşullarını sağlayarak fonun onaylanması durumunda da çeşitli dokuman işleri için çeviriye ihtiyaç duyulur.

Neden Bize Güvenmelisiniz?

IPA olarak kısaltılan “Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı” Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne katılım sürecinde gerçekleştireceği projelerin katılım sürecini hızlandırması adına AB Hibe Fonu’ndan ayrılan ödenektir. Bu ödenek Avrupa Birliğine üyelik sürecini hızlandıracağı için oldukça önemlidir. Bu nokta fonun alınabilmesi için gereken başvurunun yapılabilmesi adına ihtiyaç duyulan evrakların dilimize çevirisinin yapılması gerekir. AB hibe çevirisinin en doğru ve en güvenilir şekilde yapılması, ülkemizin menfaatine olacaktır. Bu noktada Antalya’da bulanan çevirmenlik ofisimiz daha önce birçok bürokratik ve üst düzey çeviriye aracılık ettiği için güvenilir ve kaliteli tercüme geçmişine sahiptir. Ayrıca ofisimiz kadrosunda bulunan deneyimli ve kendi alanında yetkin olan çevirmenlerimiz tüm süreci hassasiyet ile takip edecek donanıma sahiptirler.