Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi

Distribütörlük Sözleşmesi Tercümesi, işletmelerin ürünlerini tanıtmak amacı ile anlaşma yaptıkları kişiler ile aralarında yaptıkları sözleşmelerin hedef dile çevrilmesi için kullanılan bir çeviri çeşididir.

İşletmelerin sahip oldukları ürünleri ya da hizmetleri, kendi çalışma alanlarının dışında tanıtmak amacı ile başvurdukları kişiler distribütörlerdir. Distribütörler işletmenin ürünlerini ya da işletmenin onlardan talep ettikleri diğer hususları, başka alanlara tanıtmak amacı ile işletmeler ile sözleşmeli olarak çalışırlar. Bu kişiler tanıtım neticesinde sattıkları her ürün için işletmeden pay alırlar.

İşletmenin farklı bir noktada şube açmak istemesi durumlarında da ilk atması gereken adım, o bölgede ürünlerin tanıtımını yapabilecek bir distribütördür. Aynı adım yurtdışında bir şube açılmak istediği zaman da söz konusudur. Burada dikkat edilmesi gereken nokta; işletmenin ürün tanıtımını yurtdışında yapacak olan distribütör ile hem işletmenin kullandığı dilde hem de distribütörün kullandığı dilde sözleşme yapmaktır. İş sözleşmesi olan distribütörlük sözleşmesi, ileride çıkabilecek sorunları önlemek amacı ile en kaliteli şekilde çevrilmesi gerekir.

Niçin Bizlere Güvenmelisiniz?

Deneyimli ve alanında uzman tercüman kadromuz ile çeviri ihtiyacı duyan kişi ve kurumlara verdiğimiz tüm çeviri hizmetleri için sayısız referansa sahibiz. Antalya’da bulunan çevirmenlik ofisimiz, Türkiye’nin her noktasında var olan çeviri hizmeti ihtiyacını en kaliteli şekilde karşılamaktadır. Günümüz teknolojisinde sürekli olarak değişen birtakım durumlara karşı sürekli olarak gelişim içerisinde olan tercümanlarımız, yalnızca distribütörlük sözleşmesi tercümesi taleplerinizde değil, oluşabilecek bütün çeviri taleplerinizde yanınızda!