İmza Sirküleri Tercümesi

İmza sirküleri tercümesi, imza örneklerinin başka dillere çevrilmesi amacı ile kullanılan çeviri çeşididir.

Şirket sahiplerinin maddi ya da manevi olarak bir kayıp yaşamamaları için imza yetkisi olan kişinin, mevcut tüm imza örneklerini notere onaylatıp, bir belgeye dönüştürmesi imza sirküsü olarak adlandırılır. İş hacminin arttığı bu günlerde yurtdışı bağlantısı olan şirketler imza sirkülerinin İngilizce gibi ortak bir dile çevrilmesini istemektedirler.

İmza Sirküleri Tercümesi Nasıl Yapılır?

İmza sirküleri bir şirketin tüm yetkilerini tek bir evrak üzerinde taşıyan bir belgedir. Bu belgenin yetkili kişi dışındaki kişilerin eline geçmesi maddi olarak bir çöküntü yaşanmasına sebebiyet verebilir. Bu yüzden imza sirküsü çevirisini oldukça güvenli bir ortamda güvenilir ve kaliteli hizmet veren tercümanlar aracılığı ile gerçekleştirmeniz hem sizin hem de şirketinizin geleceği açısından oldukça önemlidir.

Antalya’da bulunan çeviri ofisimize, imza sirküleri tercümesi talebiniz için arzu ettiğiniz her an ulaşabilirsiniz. Size daha iyi hizmet verebilmek için sürekli gelişim içinde olan ofisimiz tercümanları, bünyemizde bulunan özel sistemler aracılığı ile imza sirkünüzün tercümesini Antalya’da olsanız da olmasanız da internet aracılığı ile online olarak hemen yaparak, size ulaştırabilir. Bu noktada tecrübemiz ile sunmuş olduğumuz hizmetlerin referansları doğrultusunda, müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızı belirtmek isteriz. İmza sirküsü tercümesi fiyatlarını öğrenmek ve merak ettiğiniz diğer sorulara cevap bulmak için bizlere sitemizdeki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.