Kullanım Kılavuzu Çeviri

Kullanım Kılavuzu Çeviri satın aldığımız ürünlerin nasıl kullanılacağını anlamamız amacı ile yapılan bir çeviri türüdür.

Teknolojinin günden güne gelişen bir halde olması nerede ise her gün sayısız ürünün piyasaya sürülmesini sağlar. Bu ürünleri piyasaya süren firmalar, içinde ürününün özelliklerinin de yer aldığı ürünün çalışma mekanizması ile ilgili bilgiler veren bir kılavuzu da ürün kutusu ile birlikte gönderirler. Bu kılavuz satın aldığımız ürünün nasıl çalıştırılır ise bizlere fayda sağlayacağını hem şekiller hem de yazı yolu ile aktarır. Ürünün boyutuna bağlı olarak özellikle mobilya ürünlerinde şekillerin anlaşılması çok uzun zaman alabilir. Hatta bazen anlaşılamayabilir. Bu noktada şekiller aracılığı ile anlatılmak istenenlerin yazı dili ile de orada belirtilmiş olması kullanıcının işini kolaylaştırır. Bu yazılar ürünün farklı ülkelerin pazarlarına da gidiyor olmasından kaynaklı, her bir ülkenin diline çevrilerek kılavuzda ki yerini alır. Bu sayede Türkiye’de yaşayan insan da, Amerika’ da yaşayan insan da ürünün kurulumunu tek okuyuşta anlayarak, aynı hızda kullanmaya başlayabilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kullanım kılavuzu çeviri çeşidi, ürünün çalışma mekanizmasının karmaşık olduğu durumlarda oldukça teknik bilgi isteyen, zor bir çeviri şeklidir. Bu çeviriyi yapabilmek için hem kaynak dile hem de hedef dile baştan aşağıya hâkim olmak gerekir.

Antalya’da bulunan çevirmenlik ofisimiz ihtiyacınız olan kılavuz çevirilerinde sizlere en iyi hizmeti sunacağını garanti eder. İster kullanım kılavuzu Türkçe diline çevrilecek olsun ister ise Türkçe ’den başka bir dile çevirisi yapılacak olsun deneyimli tercümanlarımız ile kaliteden ödün vermediğimiz bir hizmet süreci yaşatacağız!