Resmi Belge Çevirisi

Resmî Belge Çevirisi, yabancı ülkeler tarafından kendi dillerinde yazılmış olan resmi evrakların çevrilmesi için kullanılan bir yöntemdir. Her türlü alanda hizmet veren özel sektörlerde ve kamu işlerinde kullanılan bu yöntem yetkinlik ve tecrübe gerektirir. Çeviriyi gerçekleştirebilmek için evrakın düzenlendiği ülkenin işleyişine ve diline hâkim olmak gerekir. Bazı resmi evraklar ve bu resmi evrak çeviri örnekleri aşağıda belirtilmiştir.

Ehliyet çevirisi Türkiye’de resmi olarak araç kullanabilen kişilerin yurtdışına çıktıklarında da araç kullanabileceklerini ispat edebilmeleri amacı ile başvurulan bir hizmettir.

Kimlik belgesi çevirisi ya da pasaport çevirisi ait olduğunuz ülkenin ispatı amacı ile gerekli olan bir hizmettir.

Evlilik cüzdanı çevirisi pek çok hukuki işlemde talep edilen evlilik cüzdanının, gerekli olan hedef dile çevrilmesi için verilen bir hizmettir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Hayatın gündelik akışında her an ihtiyaç duyabileceğimiz çeviri yöntemlerinden biri olan resmî belge çevirisi, işlerimizin daha hızlı bir şekilde çözülebilmesi için oldukça gereklidir. Özellikle yurtdışı seyahatlerimizde işimize yarayacak olan bu çeviri, herhangi bir sorun ile karşılaşmamızı engelleyerek, bulunduğumuz ortamdaki sürecin daha hızlı ilerlemesini sağlar.

Deneyimli tercüman kadromuz ile Antalya ilinde bulunan çeviri ofisimizde verdiğimiz çeviri hizmetleri, çevirisine ihtiyacınız duyduğunuz her türlü resmî belge için titizlik ile yürütülür. Bu konu hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevaplanması adına bizlere sitemizdeki iletişim bilgileri aracılığı ile ulaşabilirsiniz.