Ticari Çeviri

Ticari Çeviri ülke sınırları içinde ve ülke sınırları dışında ticaret yapan firmaların ihtiyaç duyduğu bir çeviri çeşididir. Yurt dışında ve yurt içinde ticari faaliyet gerçekleştiren şirketler, bu faaliyetleri doğrultusunda çeşitli yazışmalar gerçekleştirmektedirler. Bu yazışmalar şirketin gidişatını ilgilendiren raporlar ve bilançoları içerebileceği gibi alım satım işlemleri ithalat ihracat oranları, şirketin kesmiş olduğu faturaları da içerebilir. Yaptıkları bu yazışmaların kendi ülkeleri tarafından da net bir şekilde anlaşılmasını isteyen şirketler, bu gibi durumlarda ticari çeviriye ihtiyaç duyarlar.

Bahsi geçen yazışma konuları şirketler açısından oldukça önemlidir. Bu konuların tercümelerinin yapılarak ilgili kişilere aktarılması sürecinin oldukça titizlik ile yürütülmesi gerekmektedir. Çeviri esnasında yapılacak bir hata ya da gözden kaçacak önemli bir detay şirketin aleyhine olabilir.

Ticari Çeviri için Neden Bizlere Güvenmelisiniz?

Hangi çeviri çeşidine ihtiyacınız olur ise olsun çevirisini talep ettiğiniz evrakların hemen hepsi kişisel bilgilerinizi içerir. Bu kişisel bilgilerin güven içerisinde yönetiliyor ve saklanıyor olması sizlerin güvenliği açısından oldukça önemlidir. Bu nokta da sizlere Antalya’da bulunan çeviri ofisimizden sunduğumuz çeviri hizmetleri alanında uzmanlaşmış deneyimli çevirmenler tarafından büyük özenle yapılmaktadır. İhtiyacınız olan çevirinin kaliteli olmasının yanı sıra, çeviri içerisinde yer alan kişisel bilgilerinizde şirketimiz güvencesi ile koruma altına alınmaktadır. Ticari çeviri hizmetinden ve daha fazlasından yararlanmak için tek yapmanız gereken Antalya’da ya da civar illerde yaşıyor iseniz ofisimize gelerek bizleri yakından tanımak olacaktır. Eğer ofisimize gelemeyecek kadar uzak illerde yaşıyor iseniz bizlere telefon ya da mail aracılığı ile ulaşmanız mümkündür.